Автомобілі під замовлення   

 

Юридична компанія «Коммерс-Авто» надає унікальну послугу - автомобіль під замовлення . Якщо Ви чітко і точно визначилися з вибором автомобіля - марка, модель, колір кузова, колір салону та багато інших, важливі для Вас складові - але такого, «Вашого», автомобіля немає в наявності у продажу на території Україні. Не впадайте у відчай!

Ми з радістю повідомляємо Вам, про унікальну можливість - вибір і пошук автомобіля на замовлення! Ви, дійсно, маєте повне право на гідний вибір, а ми готові реалізувати Ваше бажання - мати «Вашим» ексклюзивним автомобілем.

Терміни поставки та сума передоплати за бажаний Вами автомобіль обумовлюються в кожному окремому випадку індивідуально. Терміни поставки максимум складають 45-50 (сорок п'ять - п'ятдесят) робочих днів. Сума передоплати варіюється від 30% і вище.

Доставка нових автомобілів під замовлення. Американський автомобільний ринок досить специфічний і пов'язано це, в першу чергу, з дуже високим рівнем конкуренції між місцевими, європейськими і японськими виробниками, а також вимогами американських споживачів до оснащення, комплектації, автомобілів. Цим пояснюється факт наявності багатих комплектацій автомобілів орієнтованих на ринок США за відносно (у порівнянні з європейським ринком) прийнятну вартість. До того ж, ті позиції автомобілів, які для Східної Європи є замовними і вимагають мінімум 3 місяці на виготовлення, на американському ринку, найчастіше, є у вільному продажу, а чекати їх потрібно, всього лише, 40 робочих днів. Це термін поставки автомобілів з моменту передоплати. Тому віддавши перевагу автомобілю, орієнтованому на американський ринок Ви отримуєте авто з високим рівнем оснащення, в бажаному кольорі і в гідній комплектації.

Доставка уживаних автомобілів. Не менш цікавим і привабливим з точки зору економії коштів і багатства вибору, є ринок автомобілів були у вжитку. І специфіка його в тому, що після року експлуатації автомобіль втрачає левову частину його вартості. Тому, часто, автомобіль з невеликим пробігом і річним терміном експлуатації оцінюється в 2/3 частини його початкової вартості. Вельми вигідними можуть бути пропозиції по автомобілях з невеликими дефектами (удар в бампер, крило, подряпини, відколи), тому що вартість відновлювальних робіт в США досить висока і власнику економічно вигідніше продати автомобіль, ніж викладатися на ремонт. Дійсність диктує свої закони, і вже якщо Ви зважилися на покупку ненового, підтриманого автомобіля - то звертайте увагу, перш за все, на економічну сторону питання.

Час - це гроші, а в даному випадку, їх економія! Вибирайте краще - Ви цього варті!

 

Великий досвід наших фахівців з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

 

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100 % (при укладенні договору)
2) надання необхідного пакета документів на транспортний засіб (-а)
3) документи, що засвідчують нового власника транспортного засобу / засобів
4) нотаріальна довіреність або договір-доручення на представлення Ваших інтересів в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:

 Телефонуйте:  (044) 38-404-93  @ info@k-avto.com.ua