Договір з автогосподарством  

 

Консалтинг-юридична компанія ЮК «Коммерс-АВТО» надає комплексні послуги з оформлення договору з автогосподарством на стоянку . Послуги надаються для юридичних осіб, для іноземних представництв на території Києва, що зареєстровані в Києві або Київській області відповідно до чинного Законодавства України, Транспортне право.

Договір з АТП являє собою договір між Вашим підприємством та автотранспортним підприємством. Предмет договору : надання місць для стоянки транспортного засобу. А також надання медичного контролю за водіями, ремонт, технічне обслуговування та експлуатацію транспортного засобу.

Договір з АТП є обов'язковою умовою для отримання коду автогосподарства. А також договір з АТП є необхідним для отримання транспортної ліцензії в Міністерстві транспорту та зв'язку.

Звернувшись до нас за консультацією та допомогою, Ви отримуєте послугу «під ключ» - мінімальні зусилля з Вашого боку, і максимально чітке й ефективне виконань належних процедур з боку експертів та фахівців нашої компанії. Наша компанія сприяє прискореному отримання договору з автогосподарством.

 

Для того щоб отримати договір з автогосподарством, від Вас вимагається надання відповідного пакета документів:

 

- копії статутних документів : свідоцтво реєстрації підприємства; статут підприємства; довідка статистики.

Термін отримання договору з автогосподарством протягом 1-2 робочих днів.

 

Великий досвід наших фахівців з отримання договору з автогосподарством дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами. Ми цінуємо Ваш час!


Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100 % (при укладенні договору)
2) надання необхідного пакета документів на транспортний засіб (-а)
3) документи, що засвідчують нового власника транспортного засобу / засобів
4) нотаріальна довіреність або договір-доручення на представлення Ваших інтересів в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:

 Телефонуйте:  (044) 38-404-93 @ info@k-avto.com.ua