Договір з автогосподарством  

 

Консалтинг-юридична компания ЮК «Коммерс-АВТО» предлагает комплексные услуги по оформлению договоров с автогосподарством на стоянку . Послуги надаються для юридичеких осіб, для іноземных представительниц на територии Киева, зарестровані в ківе или кіївські области відповідно до чинного Закона Украины, Транспортне право.

Договір з АТП являє собою договір між Вашим підприємством та автотранспортним підприємством. Предмет договору : надання місць для стоянки транспортного засобу. А також надання медичного контролю за водіями, ремонт, технічне обслуговування та експлуатацію транспортного засобу.

Договір з АТП є обов'язковою умовою для отримання коду автогосподарства. А також договір з АТП є необхідним для отримання транспортної ліцензії в Міністерстві транспорту та зв'язку.

Звернувшись до нас за консультацією та допомогою, Ви отримуєте послугу «під ключ» - мінімальні зусилля з Вашого боку, і максимально чітке й ефективне виконань належних процедур з боку експертів та фахівців нашої компанії. Наша компанія сприяє прискореному отримання договору з автогосподарством.

 

Для того, чтобы отриматировать договор с автогосподарством, от Вас вимагається надання відповідного пакета документов:

 

- копії статутних документов : свідоцтво реєстрації підприємства; статут підприємства; довідка статистики. Термін отримання договору с автогосподарством протягом 1-2 робочих днів.

 

Великий досмотр наших фаховцев по договору с автогосподарством дозировка врахуваривания всех ваших побочных продуктов и услуг вам для получения доступа к источникам питания. Ми цінуємо Ваш час!


Для получения информации от Вас:
1) передоплата 100% (по предварительному договору)
2) передача необязательного пакета документов на транспортную заслонку (-а)
3) документы, позволяющие засвидетельствовать новое руководство заслонки транспортных средств / заслонки
4) нотариальное разрешение на выдачу документов Ваших документов специалисты в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Ответить консультацію и предоставить данные посылки.

 Телефонуйте: (093)  740-40-75 @ info@k-avto.com.ua