Вантажні перевезення   

 

Юридична компанія «Комерс-Авто» доводить до відома, що у зв'язку внесення змін в Закон України № 2608-VI від 19.10.2010г., автотранспортні вантажні перевезення не потребують отримання ліцензії.

Такий особливий вид діяльності як ліцензування на вантажоперевезення в Україну це не лише гарантія безпечної доставки вантажу, а й свідчення того, що компанія працює легально, адже законодавство України регламентує вантажоперевезення. Передбачалося пунктом 33 статті 9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» в редакції від 22.10.2010г.

Після вступу в силу Закону № 2608 -VI, надання послуг з перевезення вантажів автомобільним транспортом вже не підлягає ліцензуванню. В порядку інформації повідомляємо Вам, що Законом України № 2608-VI від 19.10.2010 року був скасовано ліцензування такого виду діяльності, як надання послуг з перевезення вантажів автомобільним транспортом.

Як зазначила у ході прийняття закону керівник комітету Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська (БЮТ) "скорочення більше 20 видів ліцензій повинно серйозно поміняти систему дозвільного та ліцензійного характеру в Україну". На її думку, даний закон є революційним.

Разом з тим, Законом № 2608 - VI представлена ​​нова редакція ст. 9 Закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», згідно з якою послуги з перевезення небезпечних вантажів підлягають ліцензуванню. Для того, щоб визначити, чи відноситься вантаж до небезпечних, необхідно керуватися Класифікацією небезпечних вантажів та Переліком небезпечних вантажів за номерами ООН, ознайомитися з якими можна на сайті ВРУ.

 

Великий досвід наших фахівців з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

 

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100 % (при укладенні договору)
2) надання необхідного пакета документів на транспортний засіб (-а)
3) документи, що засвідчують нового власника транспортного засобу / засобів
4) нотаріальна довіреність або договір-доручення на представлення Ваших інтересів в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:

 Телефонуйте:  (044) 38-404-93  @ info@k-avto.com.ua