Кредитування автомобілів   

 

Юридична компанія «Коммерс-Авто» надає консультації та послуги з кредитування транспортних засобів на території Україні - автокредит, кредит на мототехніку, кредит на спецтехніку. Кредит дозволяє відчути Вам всі переваги використання автомобіля - комфорт в пересуванні, ефективне використання Вашого особистого часу, використання автомобіля в Вашому бізнесі і, просто, саме задоволення від їзди на машині.

В даний час кредит на авто надають максимум 10 банків, це пов'язано з нестабільною економічною ситуацією в Україні. Для того щоб знайти банки, які все ще видають кредити на автомобілі - Вам доведеться витратити багато часу і зусиль, не кажучи вже про те, щоб підшукати прийнятними умовами покупки: мінімальна процентна ставка, комісія, штрафи та інші приховані платежі. А часу, як відомо, завжди не вистачає. І, само собою зрозуміло, Ви хочете, як можна швидше стати власником автомобіля, який Вам до душі.

Наші експерти-консультанти нададуть Вам інформацію, яка допоможе в підсумку зробити правильний вибір за умов автокредитування , а саме:

* підбір банку та оптимальних умов кредитування у Вашому конкретному випадку;
* підбір страхової компанії з мінімальними тарифами під Ваш автокредит;
* розрахунок всіх витрат з оформлення кредиту (включаючи реєстрацію автомобіля в МРЕВ, ДАІ);
* збір пакету документів необхідних для розгляду Вашого кредитної справи;
* супровід на всіх етапах оформлення кредитної угоди.

Ми гарантуємо Вам конфіденційність, оперативність та ефективність у виборі оптимальної кредитної програми, і Ви реально стаєте власником бажаного автомобіля.

 

Великий досвід наших фахівців з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

 

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100 % (при укладенні договору)
2) надання необхідного пакета документів на транспортний засіб (-а)
3) документи, що засвідчують нового власника транспортного засобу / засобів
4) нотаріальна довіреність або договір-доручення на представлення Ваших інтересів в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:

 Телефонуйте:  (044) 38-404-93 @ info@k-avto.com.ua