Водійські курси та отримання прав   

 

Юридична компанія «Коммерс-Авто» надає послуги з навчання водіння , а також отримання водійського посвідчення . Якщо Ви хочете навчитися їздити і отримати права при мінімумі затрат і максимально швидко, в жаті строки, тоді Ви можете скористатися послугами нашої компанії.

Пакет документів для надання даних послуг: для того щоб ми мали можливість допомогти Вам, Ви повинні надати нам наступне:
- ксерокопія та оригінал паспортних даних, закордонного паспорта, ідентифікаційний код з податкової;
- 6 фото 3,5 * 4,5;
- медична довідка.

Терміни навчання та отримання прав: від 2 тижнів до 4 місяців, що залежить від - рівня підготовки клієнта; неофіційний стаж водіння (якщо такий був); реєстрація (прописка).

На руки Ви отримуєте: екзаменаційну картку, курси, талон попередження, права!

Питання 1: «Можна здавати іспити екстерном і що для цього потрібно? "
Відповідь: Постанова Кабінету міністрів України № 340 від 08.05.1993 року передбачено, що громадян, які з поважних причин (певний режим роботи, сімейні обставини тощо) не можуть відвідувати заняття з підготовки або перепідготовки водіїв, начальник УДАІ МВС України може допустити до здачі іспитів для отримання посвідчення водія екстерном. Проте не на всі категорії «прав», а тільки «А» і «В». »Див Постанова № 340 по посиланням

Питання 2: Чи може людина без київської прописки, що навчався на водійських курсах у столиці, здати в цьому ж місті іспити на «права»?
Відповідь: «Відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 340« Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування ТЗ »від 8.05.1993 року, іспити на отримання посвідчення водія приймаються місцевими реєстраційно-екзаменаційними підрозділами Державтоінспекції тільки у людей, що проживають в даній місцевості. Рішення про допуск до здачі іспитів громадян, які проживають в іншому регіоні або державі, можуть, як виняток, приймати керівники Державтоінспекції МВС, УВС Республіки Крим, областей, м. Севастополя, ГУВС м. Києва. »

 

Великий досвід наших фахівців з водійським курсам та отримання прав дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

 

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100 % (при укладенні договору)
2) надання необхідного пакета документів на транспортний засіб (-а)
3) документи, що засвідчують нового власника транспортного засобу / засобів
4) нотаріальна довіреність або договір-доручення на представлення Ваших інтересів в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:

 Телефонуйте:  (044) 38-404-93 @ info@k-avto.com.ua