Оскарження постанов ДАІ   

 

Юридична компанія «Коммерс-Авто» надає кваліфіковані послуги адвоката по оскарженню неправомірних дій співробітників Державної Авто Інспекції для фізичних та юридичних осіб на всій території міста Києва та Київської області.

 

Юристи та адвокати нашої компанії готові надати Вам наступні послуги:

 

1. Надання по телефону первинної консультації з правових питань, пов'язаних з правомірними і неправомірними діями співробітників ДАІ,
а також з питань пов'язаних з дорожньо-транспортними пригодами.
2. Виїзд адвоката на місце дорожньо-транспортної пригоди; участь в складанні первинних документів по адміністративній справі (схема ДТП,
пояснення учасників пригоди та ін.)
3. Представництво інтересів потерпілих (винних) у ході адміністративного розгляду в органах ДАІ.
4. Оскарження постанов про адміністративну відповідальність.
5. Представництво інтересів потерпілих (винних) у процесі оскарження дій співробітників ДАІ у вищих інстанціях і суді.
6. Представництво інтересів потерпілих (винних) у суді за позовами про відшкодування шкоди від дорожньо-транспортних пригод.
7. Участь адвоката в процесі виконання рішення суду про відшкодування матеріального збитку (стягнення за виконавчим листом).

Адвокати нашої компанії беруть на себе зобов'язання по веденню Вашої справи, як в досудової процедури, так і після винесення судового рішення.

Наші юристи мають багаторічний практичний досвід судових розглядів в галузі транспортного права, і позитивного врегулювання питань пов'язаних з ДТП. Весь процес роботи - від аналізу матеріалів і до захисту в суді - чітко відпрацьований і регламентований.

Наші юристи допомагають Вам правильно і грамотно скласти скаргу на незаконні дії або рішення співробітників ДАІ, міліції, підготувати позовну заяву про стягнення суми страхового відшкодування, здійснити представництво Ваших інтересів в суді, а також зібрати всі необхідні докази для того, щоб рішення по справі ДТП було прийнято на Вашу користь.
Ми знаємо як захистити Водія в будь-якій ситуації!

 

Великий досвід наших фахівців з Оскарженню постанов ДАІ дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

 

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100 % (при укладенні договору)
2) надання необхідного пакета документів на транспортний засіб (-а)
3) документи, що засвідчують нового власника транспортного засобу / засобів
4) нотаріальна довіреність або договір-доручення на представлення Ваших інтересів в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:

 Телефонуйте:  (044) 38-404-93 @ info@k-avto.com.ua