Право проведення діагностики   

 

Юридична компанія «Коммерс-Авто» надає консультації та послуги зі складання документації необхідної для проходження атестації та акредитації на право проведення діагностики при щорічному проходженні технічного огляду транспортних засобів на обладнаних станціях діагностики на території Україні.

Критерії, які повинні є обов'язковими при проходженні атестації на право проведення діагностики при проходженні технічного огляду транспортними засобами:

* статутні документи компанії, нотаріально завірені;
* забезпечення нормативною документацією (ДСТУ 2708: 2006 Метрологія. Повірка засобів вімірювальної техніки. ДСТУ ISO/TR 10013: 2003 Настанови з розроблення документації системи Управління якістю та Інші);
* наявність кваліфікованого персоналу;
* наявність матеріально-технічної бази (якщо діагностичний центр проведення ТО - стаціонарний), якщо центр діагностики- пересувний, тоді наявність спеціалізованого транспортного засобу для атестації (стаціонарні та пересувні діагностичні центри повинні мати заземлення з протоколом про його повірку від атестованої лабораторії);
* погодження від територіальних органів Державтоінспекції, плюс Департамент ДАІ МВС.

 

Великий досвід наших фахівців поправу проведення діагностики дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

 

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100 % (при укладенні договору)
2) надання необхідного пакета документів на транспортний засіб (-а)
3) документи, що засвідчують нового власника транспортного засобу / засобів
4) нотаріальна довіреність або договір-доручення на представлення Ваших інтересів в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:

 Телефонуйте:  (044)38-404-93 @ info@k-avto.com.ua