Відкриття коду автогосподарства   

 

Консалтинг-юридична компанія «Коммерс-АВТО» надає комплексні послуги з відкриття та реєстрації коду автогосподарства (код АТП) , а також послуги з створенню і реєстрації автотранспортного підприємства, АТП , на території міста Києва та Київської області. Послуги надаються для юридичних осіб, для іноземних представництв (ГДІП компанії) відповідно до чинного Законодавства України, Транспортне право.

Ви є юридичною особою, з одного з можливих правових форм власності:
• Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ або ТОВ);
• Приватне підприємство (ПП або ПП);
• Публічне Акціонерне Товариство (ПАТ або ПАТ);
• Приватне Акціонерне Товариство (ПрАТ або ПАТ);
• Або інша можлива правова форма компанії.

і у Вас виникла потреба, Ви вирішили ухвалити на баланс підприємства одне або ж кілька транспортних засобів ( легкові автомобілі, вантажні, автобуси).
У рамках правового поля України, щоб закріпити транспортні засоби (автомобіль або автомобілі) за Вашою компанією, необхідно відкрити код автотранспортного господарства (код автогосподарства або код АТП). За законодавством України (Постанова Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року № 1388, м.Київ) отримання такого коду автогосподарства дає право суб'єкту юридичної діяльності ставити на баланс підприємства до 15 транспортних засобів. Відповідно до вище згаданою постановою Кабінету Міністрів навіть при постановці на облік одного автомобіля (одного ТЗ), Вам, Вашій компанії, необхідно відкрити і отримати код автогосподарства. Мета отримання та присвоєння за Вашою компанією даного код автогосподарства (коди АТП) в наступному, цитуємо дослівно: «З метою впорядкування обліку та реєстрації транспортних засобів Вашого підприємства в органах МРЕВ (МРЕО або МРЕВ) м. Києва».

Якщо Ви хочете поставити на облік більше 15-ти автомобілів, тоді Вам вже необхідно реєструвати і відкривати Ваше власне автотранспортне господарство (АТП). Однак, існує ряд альтернативних способів реєстрації більше 15 автомобілів на баланс Вашої компанії (підприємства).

Звернувшись до фахівців нашої компанії за консультацією та допомогою у вирішенні даного питання - реєстрація автогосподарства, Ви отримуєте послугу «під ключ »- мінімальні зусилля з Вашого боку, і максимально чітке й ефективне виконань належних процедур з боку експертів та фахівців нашої компанії. І все це в найкоротші терміни.

Великий досвід наших фахівців з реєстрації і відкриттю автотранспортних підприємств дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.
Ми цінуємо Ваш час!

 

Великий досвід наших фахівців з відкриття коду автогосподарства дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

 

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100 % (при укладенні договору)
2) надання необхідного пакета документів на транспортний засіб (-а)
3) документи, що засвідчують нового власника транспортного засобу / засобів
4) нотаріальна довіреність або договір-доручення на представлення Ваших інтересів в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:

 Телефонуйте:  (044)38-404-93 @ info@k-avto.com.ua