Створення та реєстрація АТП   

 

Юридична компанія «Коммерс-Авто» надає послуги по створенню і реєстрації автотранспортних підприємств (АТП ) для юридичних осіб як в місті Києві, так і в будь-якому іншому регіоні України.

Процес створення АТП потребує витраті великої кількості зусиль і часу, а також вимагає величезної документальної та матеріально-технічної бази, які будуть лежати в основі автогосподарства .

Для того, щоб зареєструвати автогосподарство (АТП) , потрібно надати такі дозволи і документи:

1. Територія. Ділянка землі повинен мати цільове призначення - земля для транспорту та зв'язку, і не повинен перебувати в зоні, призначеній для проживання. Також в наявності повинен бути акт про право власності на дану територію, або договір оренди. Якщо при реєстрації використовується орендована площа, процедура стає складніше.
2. Безпека. Відповідно до належних законами і нормами, територія майбутнього АТП повинна бути огороджена і забезпечена системою сигналізації.
3. КВЕД. Перелік видів діяльності в Статуті компанії повинен містити в собі пункт «автоперевезення». Також повинна бути отримана ліцензія на автотранспортні перевезення, із зазначенням виду - пасажирського чи транспортного - залежно від поставлених для компанії задач.
4. Персонал:
Необхідно передбачити наявність Управління (Департаменту) Автотранспорту і, за допомогою написання наказу, призначити співробітників на наступні посади:
4.1. Відповідно сертифікований медик-лікар;
4.2. Механік - начальник транспортного цеху (завідувач гаражем);
4.3. Диспетчер, основним завданням якого буде виписка маршрутних листів;
4.4. Слюсар, який відповідає за справність транспортних засобів;
4.5. Особа, відповідальна за безпеку руху;
4.6. Інші.

5. Окрема площа для транспортних засобів. Згідно з вимогами основних ДСТУ і ГОСТів, на території АТП обов'язково повинен бути бокс для автомобілів з оглядовою ямою та місцями для всіх заявлених і поданих в документах на реєстрацію автомобілів.
6. Документація. Обов'язковою аспектом збалансованої роботи підприємства є ведення обліку та маршрутного журналу, а також журналу обліку ДТП, яке регулюється законами і підзаконними актами України.

Більш детальні юридичні консультації, розробка документації по кадрам, роз'яснення норм і правил - здійснюється за умови оформлення замовлення на надання відповідної послуги.

 

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100 % (при укладенні договору)
2) надання необхідного пакета документів на транспортний засіб (-а)
3) документи, що засвідчують нового власника транспортного засобу / засобів
4) нотаріальна довіреність або договір-доручення на представлення Ваших інтересів в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:

 Телефонуйте:  (044) 38-404-93 @ info@k-avto.com.ua