Створення та реєстрація АТП   

 

Юридична компания «Коммерс-Авто» предлагает услуги по створенню и рестрації автотранспортных предприятий (АТП ) для юриди ческих предприятий в місті Кіїві, так і вій-яком ииншому регионі Украины.

Процес створення АТП потребує витраті великої кількості зусиль і часу, а також вимагає величезної документальнои матеріально-технічної основы, які будуть лежати в основі автогосподарства .

Для того, чтобы зарезервировать автогосподарство (АТП) , необходимо получить такі дозволи и документи:

1. Територія. Ділянка землі повинен мати цільове обозначение - земля для транспорту и зв'язку, это не повинен перебувати в зоні, обозначеній для проживання. Також в представлении действующего законодательства о праве собственности на данные територии, или договор оренди. Якщо при реєстрації використовується орендована площа, стає складніше.
2. Безпека. Независимо от национальных законов и правил, територ майбутнього АТП повинна бути огороджена и забезпечена системою сигналізації.
3. КВЕД. Перелік видів діяльності в Статуті компанії повиненю напишите в собі пункт «автоперевезення». Також повинна бути отримана ліцензия на автомобильные перевозки, из обозначений - пасажирського транспортного средства - залежно від поставлених для компанії задач.
4. Персонал:
Необязательно передавать в наличии Управляющая компания (Департамент) Автотранспорту, за допущенное письменное наказание, при значении співробітников на наступление посадок:
4.1. Відповідно сертифікований медик-лікар;
4.2. Механік - начальник транспортной цехи (завідувач гаражем);
4.3. Диспетчер, основним завданням якого буде виписка маршрутных листів;
4.4. Слюсар, який відповідає за сравнение транспортных засобів;
4.5. Особа, відповідальна за безпеку руху;
4.6. Інші.

5. Окрема площа для транспортных засобів. Специально с вимогами на основе ДСТУ и ГОСТов, на териториях АТП обов'язково используется бутилированная коробка для автомобилей с оглядовою ямою и місцями для всех заявлений и поданих в документах по рестрацію автомобилей.
6. Документація. Обов'язковою аспектом збалансованої роботи підпримства є ведение облік и маршрутный журнал, и такожный журнал облік ДТП, яке регулються законами и підзаконными актами Украины.

Більш детальні юридичні консультації, розробка документації по кадрам, розъяснення норм і правил - здійснюється за умови оформление замов на надання відповідної послуги.

 

Для получения информации от Вас:
1) передоплата 100% (по предварительному договору)
2) передача необязательного пакета документов на транспортную заслонку (-а)
3) документы, позволяющие засвидетельствовать новое руководство заслонки транспортных средств / заслонки
4) нотариальное разрешение на выдачу документов Ваших документов специалисты в органах МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляду

 

Ответить консультацію и предоставить данные посылки.

 Телефонуйте: (093)  740-40-75   @ info@k-avto.com.ua